Добавить в избранное

Подпишитесь на RSS-ленту 

Подписка на новости

Вход

free counters

Кто на сайте

Сейчас 164 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Мы в Интернете

УФОЛД

Голові Громадської Ради при МОЗ України Мусію О.С.

Ми  являємось свідками  критичного стану здоров'я населення  України та дійсно катастрофічного демографічного стану - зростання кількості онкологічних та соціальних захворювань, хворих дітей, низького  рівня соціального забезпечення прошарків населення на фоні зростання цін, зростання смертності, відгуків Чорнобильських подій. І нам, Громадським організаціям належить громадою вирішувати нагальні питання щодо стану здоров'я населення, та, разом, при узгоджені  з відповідними гілками влади, намагатися зберегти  те здоров'я, що лишилося.

Ми мабуть забули, що здоров'я людини  є високим показником заможності ДЕРЖАВИ, її складових: економіки, відповідних знань на рівні   професіоналізму, працездатності, в розвитку громади.  Нажаль  нами забуті  древні традиції пращурів, здоров'я про їх культуру здоров'я та проживання.   На сьогоднішній день ми маємо низький рівень соціально-економічного  становища, критичний стан здоров'я населення, непрофесійне формування нової системи охорони  здоров'я в Україні при відсутності відповідно підготовлених  кадрів - «сімейних лікарів».  Враховуючи вищезазначене Україна потребує детальної, ретельної уваги та вивчення цих питань  не тільки з боку державних установ, які відповідають за стан здоров'я нації, а і з боку громадських організацій. Необхідно закінчити  втілення Рішень ВООЗ та довести роботу з інтеграції, визнання народних та нетрадиційних оздоровчо-лікувальних методів, керуючись тим, що народні методи не раз ставали в нагоді в тяжкі часи Держави, враховуючи, що вони наприкінці ХVШ століття були  покладені в основу наукової, тобто теперішньої медицини. Тому, створення гнучкої системи охорони здоров'я дасть нам змогу надавати кваліфіковану та економічну допомогу населенню і держава отримає нові позитивні економічні показники. Таким чином, створення оздоровчих та реанімаційних установ, в яких будуть працювати лікарі надасть можливість для подальшого вивчення та освоєння оздоровчо-лікувальних народних методів, розповсюджування їх при нагоді.   Ми повинні думати про спасіння  і  існування нації, використовувати  доступі та ефективні методи оздоровлення, основи культури здоров'я та проживанні нації.  Формування і реалізація  ГРОМАДСЬКОЇ ПОЛІТИКИ збереження здоров'я нації,  поєднання  її  з державними установами, створять умови створення гнучкої  системи охорони здоров'я населення.  Громада призиває до об’єднання, як фахівців, так і установ, для розробки консолідованої програми дій, де людина стане  гармонійною, здоровою особистістю. У нас є таке бажання. Тому просимо надати  допомогу не тільки в організації  умов праці у єдиному правовому полі, а  і фінансово.
 

Добру БУТИ по Божій милості!

 Звіт про проведення Міжнародного Форуму.

22-23 вересня 2012 р. в м. Нікополь проходив Міжнародний Форум народних цілителів і козаків – характерників з України, Росії, Казахстану, Малайзії на тему  концепції  «Національний розвиток  духовно – оздоровчого  самовдосконалення, рівень стану здоров'я  населення України»
Ініціатори ідеї – Лабораторія інтелектуальної власності Ніжинського агротехнічного інституту Національного університету біоресурсів і природокористування України ( ЛІВ НАІ НУБіП)керівник Юрій Полоз та голова Ради ВОГ «Українська федерація фахівців з народних та нетрадиційних методів оздоровлення людини і довкілля» (ВОГ  УФОЛД) Лідія Юзепчук  та народний цілитель Олена Ерьоміна.     
Основним завданням проведення Міжнародного Форуму було  встановлення довіри,  порозуміння, а також провести обмін знаннями, практичними навичками для  надання допомоги населенню. Були проведені майстер – класи козаків - характерників, які продемонстрували високий рівень знань щодо проведення оздоровчо – лікувальних методів, культури здоров'я та проживання. Сумісні  майстер - класи цілителів і козаків-характерників показали взаєморозуміння, вміння,  знання та використання   оздоровчих методів.  
Заслухані доповіді вказували  на те, що нагальні питання щодо здоров'я  населення і стану здоров'я дітей не  мають  часу  для вирішення спасіння здоров'я нації. Відсутність приміщень та високі ціни на них не дають змоги надавати допомоги дітям, населенню,  використовувати ефективні, економічні оздоровчі методи.
В ході проведення Форуму було проведено нагороду цілителів, яку проводив за проханням засновників  Ордена « Іван Сірко» кандидат у народні  депутати Олександр Мимриков.  За поєднання зусиль фахівців та науково-творчого потенціалу для вивчення феноменальних здібностей людини, явищ природи,  подальшого вивчення використовуваних методик, розвиток народного та нетрадиційного оздоровлення було нагороджено голову Рад ВОГ УФОЛД  Лідію Юзепчук орденом «Іван Сирко». Таким же Орденом була нагороджена нікопольчанка Кайгородова Світлана -  за сприяння розвитку навчання молоді знанням  основам культури  козаків – характерників, надання допомоги населенню.
Наприкінці роботи Міжнародного  Форуму була прийнята    одноголосно  РЕЗОЛЮЦІЯ ФОРУМУ:
«Національна концепція розвитку духовно-оздоровчого самовдосконалення, рівень стану здоров'я  населення України».
Обговорюючи питання доцільності  сумісної роботи цілителів та козаків – характерників при повному порозумінні  нагальних питань щодо встановлені здоров'я населення  України прийшли до висновку.
- поєднати свої зусилля корпоративно, підтримуючи своєю участю « ВОГ УФОЛД» як основну поєднуючи організацію учасників Форуму форму співпраці.
- рахувати перспективно-прогресивними знання,  методи та технології козаків-характерників України і створити  систему навчання оздоровчо-відновлених процесів, культурі здоров'я  на базі  Нікопольської школи характерників, яку можливо   використовувати в регіонах України та зарубіжжі.  
-   звернутися до Громадської Ради при МОЗ України з пропозицією створення разом з інститутом удосконалення лікарів  відділення для  удосконалення знань  цілителів та вивчення методів оздоровлення, а також підготовки викладачів з профілю  оздоровчих   методів та культури здоров'я.
-  зазначити три основних центрів проведення  зустрічей цілителів та козаків-характерників:
м. Нікополь - з обміну досягнень, навчання, формування сумісних проектів з Інтернет забезпеченням на сайті Нікопольської академії козацтва «intellekt.in.ua» та «dok37.info»- серпень .
м. Київ – проведення організаційно – методичної роботи, міжнародних зустрічей – вересень - жовтень.
м. Харків проведення конференцій з демонстрацією  роботи   майстер - класів - травень.                                             
- запропонувати  Громадський  Раді при МОЗ  України        разом з громадою  висунути клопотання щодо створенняможливості,  на громадських засадах, почати вивчення біоенергетичного  впливу  біоенергетика  на стан здоров'я  людини процесів та створених  на їх основі методик оздоровлення. Після обстеження і отримані результатів дати наукове обґрунтування методу.
  - Учасники   Форуму вважають необхідним створити малу  «Всеукраїнську енциклопедію цілителів» на основі самофінансування і доручити  цю роботу  ЛІС НУБиПУ  ОО НАИ. Учасники Форуму вважають, що вони чітко з’ясували форми та форматами спілкування, знайшли  взаємно надійні «інструменти» для обміну думками, досвідом в Україні та створили   діючий  прогресивний механізм взаємодопомоги та  захисту, і головне,  ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ стало реальним. Ми, учасники Міжнародного Форуму,  висловлюємо щиру подяку організаторам Форуму козакам-характерникам Нікопольського краю за проведення  своєчасного, корисного обміну  досвідом народних цілителів України.       

      

04050,  м. Київ, вул. Мельникова, 12,
Председатель Всеукраинского объединения граждан «Украинская федерация
специалистов народных и нетрадиционных  методов оздоровления человека
 и окружающей среды»  Л.Н. Юзепчук.

 
 
                    
Loading

Сайты партнёры

Сайт ДОК37  БИЦ Слово  ОР УКРАЇНСЬКОГО ТА ЗАРУБІЖНОГО КОЗАЦТВА

 Школа рукопашного боя Казаков Семиречья   Медвенское СКО 

Статистика

Посетители
711
Материалы
461
Количество просмотров материалов
810739

Вы здесь:

Счётчик Яндекс

Яндекс.Метрика