Добавить в избранное

Подпишитесь на RSS-ленту 

Подписка на новости

Вход

free counters

Кто на сайте

Сейчас 150 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Мы в Интернете

Концепція Наукової Ради козаків характерників «Координаційної Ради козацтва Нікопольського краю»

В Україні, на базі окремих структур характерників, 9.09.2008р. у м. Нікополі створена Наукова Рада з впровадження методів характерників у буття народного господарства. На сьогоднішній день козаки характерники, які багато років досліджують особливості людської підсвідомості/демонструють управління здоров'ям, емоціями, поведінкою людей, гармонійно поєднують козацькі традиції характерників з народним досвідом управління в різних сферах промисловості, а також вводять новації, які має сучасна наука.

Особливостями сучасного періоду розвитку економіки країни є не тільки зміни умов господарської діяльності, а і значні психоінформаційні впливи на людей, які приймають рішення (керівників), що втомлює керівника та приводить до захворювання. Аналіз труднощів, які виникають в процесі управління, показують, що досвід і інтуїція людей, що приймають рішення, неспроможні забезпечити оптимально вірне рішення в складних соціально, - економічно - політичних умовах. До того ж козацькі аналітики бачать багато напрямків управлінь, які не піддаються керуванню старими засобами і повинні вирішуватись вже новими методами, які можуть утворитись тільки при новітньому мисленні.
Сучасна аналітична наука в змозі отримати для практичної діяльності нові інструменти модулювання тих чи інших ситуацій і керівник легко може прийняти рішення, аналізуючи декілька результатів модулювання, отриманих у фантастично короткі строки за рахунок активізації своїх внутрішніх можливостей, за рахунок розширення мислення і прискорення процесу мислення.
Сучасні технології мислення, які пропонують козаки характерники, на принципово нових умовах„ процесу збору інформації, вибору якісних рішень, можуть радикально змінити економічну і політичну ситуацію в державі і створити умови для економічного зросту швидкими темпами. Модулювання різних версій рішень, на новому рівні мислення, дає можливість керівникам бути готовим до будь-яких форс-мажорів. Вміння спиратися на технології і методики козаків характерників для прийняття ефективних рішень і є основою Концепції Наукової Ради козаків характерників. Ми спираємось на багаторічні дослідження структур характерників, раніше створених при структурах козацтва Нікопольського краю, які успішно застосовують традиційні і нетрадиційні методи і засоби аналізу явищ і подій. Питанням модулювання займається достатня кількість фахівців козаків характерників у структурах козацтва в різних містах України. На даний час створена Наукова Рада має багато моделей і методик, які потрібні для впровадження в короткі терміни на державному рівні. Тобто, вже сьогодні на базі фахівців Наукової Ради, можливо виконувати роботи з підготовки і прийняттю будь-яких керівних рішень, як самостійних так і колегіальних, які дозволяють своєчасно проводити заходи з попередження кризових ситуацій в управлінні державою, з можливістю прорахувати графічно і математично, за унікальними авторськими технологіями, результати виходу з кризової ситуації, мати чіткий орієнтир з розвитку будь-якої ситуації за короткий термін. Технології козаків характерників дають можливість бачити ДИНАМІКУ РОЗВИТКУ подій з великою імовірністю і на довгі строки, що не робить жодне аналітичне бюро та інститути у світі, при цьому колектив фахівців, знаючи динаміку розвитку подій, можуть створити технології їх коректування.
Пропонуємо не тільки підтримати Концепцію розвитку методик характерників, а й створити відповідний підрозділ характерників при Вашій організації.


Отаман Наукової Ради академік,
генерал-лейтенант МАК Олександр Галдецький

Член Наукової Ради академік МАК,
генерал-полковник отаман КРК Юрко Полоз

 

Loading

Сайты партнёры

Сайт ДОК37  БИЦ Слово  ОР УКРАЇНСЬКОГО ТА ЗАРУБІЖНОГО КОЗАЦТВА

 Школа рукопашного боя Казаков Семиречья   Медвенское СКО 

Статистика

Посетители
706
Материалы
460
Количество просмотров материалов
800479

Вы здесь:

Счётчик Яндекс

Яндекс.Метрика