Добавить в избранное

Подпишитесь на RSS-ленту 

Подписка на новости

Вход

free counters

Кто на сайте

Сейчас 88 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Мы в Интернете

Народная Наука

Витяг з Науково – практичної конференції на тему: «Витоки, відродження і напрямки діяльності Козацтва України»

Витяг з   Науково – практичної конференції  на тему:
 «Витоки, відродження і напрямки діяльності Козацтва України»Тема 4. ( доповідач Луньов Григорій Олексійович )
 

Господарські традиції  і  господарська діяльність Українського козацтва

     Виникнення українського козацтва, як соціального, політичного явища і військово-соціального стану в середньовічному суспільстві, мотивувалося прагненням закріпачених селян до вільного господарювання на своїй землі.
      В історії цивілізацій з селянством, взагалі, пов’язаний сумний парадокс. Селянство, яке своєю працею на землi, по сутi годує людство, i через це вже мусило б займати пріоритетне місце в суспільстві, в дійсності завжди було найбільш приниженою, безправною, пригнобленою, переслідуваною його частиною.

      Славетний церковний проповідник Iоанн Золотоуст ще в IV столітті зауважив, що кожна людська праця годує тільки себе i єдиною, яка годує й інших, i багато iнших, є праця селянина на землі, але водночас, ніхто так не переслідується, не гнобиться i не грабується як селянин.

       Навіть у демократичному світі, швидка індустріалізація промисловості, як найпоширішена стратегія економічного розвитку держав, фінансувалася за рахунок жорстких податків на сільське виробрицтво і свідомого впровадження  системи  вкрай викривленої системи ціноутворення на сільськогосподарську продукцію.   

Подробнее: Витяг з Науково – практичної конференції на тему: «Витоки, відродження і напрямки діяльності...

Концепція Наукової Ради козаків характерників «Координаційної Ради козацтва Нікопольського краю»

В Україні, на базі окремих структур характерників, 9.09.2008р. у м. Нікополі створена Наукова Рада з впровадження методів характерників у буття народного господарства. На сьогоднішній день козаки характерники, які багато років досліджують особливості людської підсвідомості/демонструють управління здоров'ям, емоціями, поведінкою людей, гармонійно поєднують козацькі традиції характерників з народним досвідом управління в різних сферах промисловості, а також вводять новації, які має сучасна наука.

Подробнее: Концепція Наукової Ради козаків характерників «Координаційної Ради козацтва Нікопольського краю»

Нереализованные способности эволюционирующего вида — «ЧЕЛОВЕК»

1847÷1849 годы - замена «ясновидения» на массовую возможность развить ТЕЛЕПАТИЧЕСКИЕ навыки общения Следствия: с 1913 по 2013 годы - локальные войны, вооружённые конфликты, пиком было 11.09.2001 г. - формирование глобального терроризма, именно это время пророки прошлого приняли за 3 мировую войну, не понимая суть материи время. 1903 — 1917 годы    смена управления СИЛОЮ должна была быть заменена на демократию, а проще на «анархию» (хаос), когда но всему миру КАЖДОЕ ГОСУДАРСТВО должно было иметь не только атрибутику государственности, но и государственных лидеров, с тех пор только М.Тэтчер несколько близко подвела Англию к некому образцу демократии.

Подробнее: Нереализованные способности эволюционирующего вида — «ЧЕЛОВЕК»

Никопольские метаморфозы

В канун 2002 г. в г.Никополе казаческие структуры обратились к общественным и партийным структурам города с разработанной «Комплексной программой оздоровления горожан с минимальными финансовыми затратами». Эти мероприятия были неоднократно обсуждены на политсовете при городском голове г. С.В.Старуне.

Подробнее: Никопольские метаморфозы

Loading

Сайты партнёры

Сайт ДОК37  БИЦ Слово  ОР УКРАЇНСЬКОГО ТА ЗАРУБІЖНОГО КОЗАЦТВА

 Школа рукопашного боя Казаков Семиречья   Медвенское СКО 

Статистика

Посетители
711
Материалы
461
Количество просмотров материалов
810691

Вы здесь:

Счётчик Яндекс

Яндекс.Метрика