Добавить в избранное

Подпишитесь на RSS-ленту 

Подписка на новости

Вход

free counters

Кто на сайте

Сейчас 145 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Мы в Интернете

Положения 1) 2) 3)


1) Положення про Суд Козацької Честі

2) Положення про Управу аналізу та прогнозування

3) Положення про Cекретаріат

Затверджено
на нараді отаманів «Координаційної
Ради козацьких товариств м. Нікополь
при Нікопольській міській раді»

Положення
про Суд Козацької Честі

§1. Загальне положення.
1.1. Суд козацької Честі створюється з членів «Координаційної Ради козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді» (далі Рада) терміном на один рік з метою проведення попереднього розбору конфліктних ситуацій у козацьких товариствах Нікопольського краю. Має кількість – 5 козаків, котрі мають або юридичну освіту, або обізнані на юридичних питаннях та мають великий досвід праці у козацькому русі.
1.2. Протокол праці Суду Честі – письмове подання сторін конфлікту, розбір суті конфлікту, попередні переговори зі сторонами конфлікту, прийняття рішення Суду Честі, винос питання щодо конфлікту на нараду членів Ради, коли в цьому є потрібність.
Рішення Суду Честі та рішення отаманів Ради можуть бути різними, але вирішення конфлікту, останнє визначення щодо конфлікту залишається за отаманами – членами Ради, бо це вищий козацький орган для всіх козацьких товариств у часі між козацькими Колами області.
1.3. Структура Суду Честі – отаман, як керівник Суду Честі, вибирається прямим голосуванням отаманами «Координаційної Ради козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді». Члени Суду Честі рекомендуються отаманами Ради та вибираються також прямим голосуванням отаманами, членами Ради.
Розподіл обов’язків проводить отаман Суду Честі – він затверджує заступника отамана з юридичних питань, заступника отамана з процедурно-протокольних питань, членів Суду Честі, які відповідні за інтереси сторін конфлікту, тобто вони, кожен з членів Суду Честі, ведуть розбір суті конфлікту з боку суб’єктів конфлікту.
§2. Протокол проведення Суду Честі.
2.1. У призначений час суб’єкт конфлікту приходить на збори Суду Козацької Честі з письмовим викладом суті питання, або може передати відповідну заяву з наданням доказів суті конфлікту з призначенням відповідного представника сторони конфлікту. Суд Честі проводить засідання з метою обміном інформації, яку представляють члени Суду Честі. Рішення приймається відповідно з вирішенням форми кінцевого результату – або провести переговори сторін конфлікту у Суді Честі, або винести рекомендації Суду Честі на збори отаманів членів Ради.
§3. Виконання рішень Суду козацької Честі, або отаманів Ради.
3.1. Коли рішення Суду Честі прийнято та доведено до сторін конфлікту отаман Суду Честі, члени Суду Честі контролюють його виконання. Коли приймається рішення отаманів, членів Ради, тоді сторони конфлікту можуть звертатись, згідно діючого законодавства країни, до суду. Контроль за рішенням отаманів членів Ради впроваджує отаман Суду Честі.
§4. Доповнення до чинного положення підготовлює отаман Суду Честі, яке затверджується на зборах отаманів членів Ради.

 

Затверджено
на нараді отаманів «Координаційної
Ради козацьких товариств м. Нікополь
при Нікопольській міській раді».

Положення
про Управу аналізу та прогнозування

§1. Загальне положення.
1.1. Аналітично-дослідницька Управа створюється з метою акумулювання різної інформації з питань розвитку козацького руху, держави у цілому, та її аналізу. Управа готовить аналітичну інформацію в межах двох напрямків – для загального використання членами «Координаційної Ради з козацьких товариств міста Нікополь при Нікопольській міській раді» (далі Рада) та у напрямку конфіденційного використання в межах, які встановлює голова Ради спільно з членами Ради.
1.2. Раз на місяць, або у термін, встановлений Радою, отаман Управи доповідає на зборах Ради про свою працю, пропонує інформацію-звіт у тому чи іншому напрямку у форматі бюлетеню.
1.3. Інформація, відносно зон ризику у тому чи іншому місті області чи країни надається з відповідним реєструванням, а також до МНС області та секретарю.
§2. Роз’яснення необхідності та можливості Управи.
2.1. З 2000 року у лавах Українського козацтва (тоді гетьман І. Білас) була створена Управа стратегічного та тактичного прогнозування (отаман осавул Ю. Полоз), за час праці колектив козаків-прогнозувальників надбав методів, котрі дієво використовуються до сьогодні у КТ «Томаківська Січ» (отаман С. Лебединський м. Марганець), «Координаційної Ради козацтва Нікопольського краю» (отаман Ю. Полоз м. Нікополь), тощо. Тому аналітично-прогнозувальна програма секретаріату Ради базується на кадрах, які надані «Координаційною Радою козацтва Нікопольського краю», як колективного члена Всеукраїнського гетьманського козацтва, яке є членом «Координаційної Ради з питань козацтва при Дніпропетровській обласній раді» (далі Рада).
2.2. Управа аналізу та прогнозування має можливість з великою мірою точності, умовно 89-99%, надавати інформацію про розвиток любої події, явища як по її кінцевому результату, так і у динаміки розвитку.
Інформація має три степені розкриття – орієнтири та можливі версії розвитку, які корисні всім; інтегрально-динамічну інформацію для її використання фахівцями та інформацію для вузького кругу використання, де вказані наслідки того чи іншого явища, діла.
2.3. Необхідність створення такого підрозділу секретаріату виникла тому, що козацький рух ввійшов у фазу не тільки публічності, а ї дійового проявлення, як громадської сили, котра має можливість утворити дійовий механізм контролю за діями органів самоврядування, допомоги у праці таких органів. Тоді потрібна як оперативна, так і стратегічна аналітична інформація, щоб забезпечити безпомилкові рішення Ради та секретаріату.
2.4. Відповідальність за надання інформації несе член секретаріату, який керує управою, але відповідальність за використання наданої інформації несуть ті члени секретаріату та Ради, котрі її використовують.
2.5. Роз’яснення суті аналітичної інформації Управи для ЗМІ і усім, хто інтересується подібною інформацією надає тільки член секретаріату (штабу) відповідний за дії Управи, аби не було пліток, та непрофесійних коментарів праці Управи.
§3. Загальні питання.
3.1. Членом аналітично-дослідницької Управи може бути козак, офіцер, маючий досвід праці у закладах, зв’язаних з прогнозуванням з використанням традиційних та нетрадиційних методів, але він повинен довести напрацьованими роботами, усно та технологічно вміння надавати інформацію корисну для розвитку козацького руху. Нового члена Управи, з поданням її керівника, затверджує секретаріат.
3.2. Секретаріат має право внести у кошторис секретаріату витрати на утримання Управи в межах можливого.
3.3. Інформацію, подану до секретаріату підписує керівник Управи та ті, хто її робили, але у загальне користування інформація виходить за підписом «Підготовлено аналітично-прогнозівальною Управою при секретаріаті «Координаційної Ради з козацьких товариств міста Нікополь при Нікопольській міській раді».
3.4. Зміни, доповнення до цього Положення надаються членом секретаріату, який керує Управою з затвердженням секретаріатом.

Затверджено
на нараді отаманів «Координаційної
Ради козацьких товариств м. Нікополь
при Нікопольській міській раді»

 


Положення про Cекретаріат

§1. Загальне положення.
1.1. Секретаріат «Координаційної Ради козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді» (далі Рада) є виконавчим органом Ради. До складу секретаріату входять козацькі отамани, члени Ради. Секретаріат виконує функції Ради у період між зборами Ради згідно Положення про Раду.
1.2. Секретаріат очолює секретар «Координаційної Ради козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді».
До складу секретаріату долучаються члени (отамани) «Координаційної Ради козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді», які своїми діями, переконаннями, пропозиціями показують взірець колективної праці з розвитку козацького руху та гуртування навколо пріоритетів козацької національної ідеї розвитку держави.
Членів секретаріату висувають отамани члени Ради або шляхом самовисування, але рішення приймають отамани члени Ради відкритим голосуванням.
Членом секретаріату може бути тільки отаман козацького товариства, козак, який стоїть у реєстрі відповідної обласної або Всеукраїнської козацької організації.
1.3. Секретар розподіляє обов’язки між членами секретаріату у напрямках:
• заступник секретаря з організаційних питань структурування козацьких товариств області;
• член секретаріату відповідний за зв’язки з пресою та виконувач обов’язків консула (зовнішні зв’язки);
• член секретаріату керуючий аналітично-прогнозувальною структурою Ради;
• член секретаріату відповідний за відносини з обласною радою депутатів;
• член секретаріату відповідний за відношення з виконавчою владою;
• член секретаріату з оперативних питань Ради;
• член секретаріату з питань корегування та організації масових заходів Ради;
• член секретаріату з питань поважних та почесних козаків обласних козацьких товариств.
Розподіл обов’язків на напрямки, по яким повинна Рада займатися кожен день, проводить секретар самостійно.
1.4. Члени секретаріату мають відповідну відмітку у посвідченні члена Ради.
§2. Напрямки дії, протокол зборів.
2.1. Секретаріат у час між зборами Ради виконує виконавчі функції Ради, має право приймати рішення, необхідні для керування козацьким рухом в області. Члени секретаріату, маючи свої основні обов’язки та додаткові оперативні завдання, керують козацьким рухом та вирішують питання, які є актуальними у козацькому русі, самостійно-колегіально. Секретаріат є підзвітним органом Ради, який планує, організує та виконує доручення, рішення Ради, пропонує оперативну та стратегічну тактику праці Ради.
2.2. Члени секретаріату спільно з членами козацького Суду Честі проводять підготовку питань з розбору конфлікту у козацькому русі на збори Ради.
2.3. Основні напрямки дій секретаріату приведені у Положенні про Раду і у цьому Положенні, доповнення до цього Положення надає секретар для затвердження на зборах Ради.
2.4. Протокол зборів секретаріату веде секретар або його заступник, вони ж відповідальні за протоколи зборів «Координаційної Ради козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді». У Протокол зборів секретаріату входить:
• розбір виконання попередніх рішень секретаріату, Ради;
• порядок денний;
• виступи кожного члену секретаріату по порядку денному до 5 хвилин;
• пропонування організаційних дій, або рішення – до 10 хвилин;
• прийняття рішення – виступи членів секретаріату (штабу) до 3 хвилин;
• різні питання – виступи до 2 хвилин;
§3. Делеговані права «Координаційною Радою козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді» секретаріату.
3.1. Секретар, члени секретаріату мають права пропонувати структурування комітетів та розподіл обов’язків у комітетах Ради, необхідних для дієвого виконання завдань Ради.
3.2. Секретар очолює представників Ради, які мають впровадити у життя Регіональну програму розвитку козацтва у Дніпропетровській області, або у формі окремого комітету, або у формі тимчасового комітету на період дії Регіональної програми.
3.3. Члени секретаріату розподіляють між собою територіальне керівництво розвитком козацького руху у області та вони є представниками Ради на всіх територіях області. Секретаріат повинен довести органам самоврядування про представника Ради, котрий координує різні питання козацького руху на цій території, з рекомендацією надати йому право очолювати відповідну козацьку Раду на території, яку курирує член секретаріату або ввести його у відповідну козацьку Раду Радником від «Координаційної Ради козацьких товариств м. Нікополь при Нікопольській міській раді».
3.4. Член секретаріату, маючи відповідні обов’язки, має право створювати відповідний напрямок дій у козацьких товариствах, козацьких Радах при органах самоврядування.
3.5. Членами секретаріату делегується право представництва інтересів Ради у подібних структурах інших областей, у відносинах з закордонними козацькими товариствами з метою обміну досвідом, але без права прийняття рішень, які можуть бути обов’язком для Ради.
3.6. Члени секретаріату мають відповідний кошторис, який надає можливість секретаріату виконувати свої обов’язки. Кошторис надає на затвердження Ради секретар.
3.7. Секретаріат не тільки є виконавчим органом Ради, а і є творчим органом усього козацького руху області, тому його членам надається право самостійної організаційної праці у напрямку розбудови козацького руху та ініціативи у формуванні питань денних Ради.

Розробив Ю.І. Полоз

 

 

Loading

Сайты партнёры

Сайт ДОК37  БИЦ Слово  ОР УКРАЇНСЬКОГО ТА ЗАРУБІЖНОГО КОЗАЦТВА

 Школа рукопашного боя Казаков Семиречья   Медвенское СКО 

Статистика

Посетители
706
Материалы
460
Количество просмотров материалов
800473

Счётчик Яндекс

Яндекс.Метрика