Добавить в избранное

Подпишитесь на RSS-ленту 

Подписка на новости

Вход

free counters

Кто на сайте

Сейчас 168 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Мы в Интернете

Рішення та Накази РОУ

Рішення Ради Отаманів України

проект

Про затвердження Меморандуму,
Положення про РОУ, Регламенту РОУ,
Положення про Управу РОУ,
листа до Президента України,
оргпитання

Рішення
Ради отаманів України (РОУ)
Протокол №2
від 18.02 2012 року

Згідно обговорення денного порядку та відповідно до козацьких засад демократії, Конституції Пилипа Орлика, Конституції України Рада отаманів України вирішила:

  1. Затвердити основні документи про створення Ради отаманів України: «Положення про Раду отаманів України», «Регламент роботи Ради отаманів України», «Положення про Управи Ради отаманів України», тексти Меморандуму про створення РОУ і листа до Президента України.
  2. Відмітити те, що у розроблені паперів приймали участь отамани М.І. Ямненко, Ю.І. Полоз.
  3. За пропозицією отамана Соколова А.В. члени Ради Українського козацтва при Президентові України, які були присутні на нараді отаманів 17.12.2011 року у м. Запоріжжя, прийняли рішення про ініціювання створення «Ради отаманів України» з пропозицією звернення до секретаря Ради Українського козацтва при Президентові України пана Аржевітіна С.М. про його звіт за 2 роки бездіяльності Ради Українського козацтва при Президентові України. Доручити це питання вирішити членам Ради Українського козацтва при Президентові України отаманам ____________ у квітні 2012 року.
  4. Звернутись з листом до голови Координаційної ради з питань розвитку українського козацтва при Кабінеті Міністрів України з пропозицією об’єднати працю РОУ і Координаційної ради з питань розвитку українського козацтва при Кабінеті Міністрів України засобом створення угоди, де прописати спільні дії на поточний рік. Доручити ц е питання вирішити членам РОУ і членам Координаційної ради з питань розвитку українського козацтва при Кабінеті Міністрів України отаманам Жукову С.В., Панченко О.В. Термін виконання – березень 2012 року.
  5. Наступну нараду РОУ провести 7 квітня 2012 року у місті _________ з обговоренням плану спільних дій членів РОУ на 2012 рік та з слуханням виконання цього рішення.
  6. Члени РОУ розуміють, що в країні легитивні три всеукраїнські Ради козаків, тому до 1 березня 2012 року шляхом перемовин створюються умови співпраці цих Рад. Доручити членам РОУ розробити документ узгодження співпраці діючих рад. Термін - до 1 березня 2012 року. Відповідальними призначити__________________

Головуючий-координатор РОУ з товариством
генерал козацтва
Костюк О.В.
Секретар наради РОУ

 

Loading

Сайты партнёры

Сайт ДОК37  БИЦ Слово  ОР УКРАЇНСЬКОГО ТА ЗАРУБІЖНОГО КОЗАЦТВА

 Школа рукопашного боя Казаков Семиречья   Медвенское СКО 

Статистика

Посетители
711
Материалы
461
Количество просмотров материалов
810741

Вы здесь:

Счётчик Яндекс

Яндекс.Метрика